Yükleniyor...

loading

Kapıda Nakit Ödeme Seçeneği

“LCW 18-24” Üyeliği

“LCW 18-24” nedir? 
LC Waikiki’nin 18-24 yaş aralığındaki gençler için avantajlı üyelik sistemidir.

“LCW 18-24” dünyasına kimler katılabilir? 
lcw.com ve mobil uygulamasında üyelik hesabı olup, katılım koşullarını sağlayan herkes “LCW 18-24” ayrıcalıklar dünyasına katılmaya hak kazanır. 

“LCW 18-24” ayrıcalıklar dünyasına katılım için koşullar nelerdir? 
Sadece 18-24 yaş aralığında olmak yeterlidir! https://www.lcw.com/proje/genc-uyeligi sayfasındaki “Şimdi Başvur” butonuna tıklayıp, üyelik destek chatbot’u üzerinden ya da WhatsApp üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formunda ismini, soy ismini, telefon numarasını, doğum yılını, TC kimlik numarası ile yaşını başarılı bir şekilde doğrulatan herkes bu dünyaya katılabilir. LCW 18-24 üyeliği WhatsApp akışını başlattığınız telefon numarasıyla ilişkilendirilen lcw.com hesabına tanımlanacaktır. 

“LCW 18-24” dünyasının ayrıcalıkları nelerdir? 
1) Her ay 2 alışverişinde ücretsiz kargo hakkı
2) Gençlere özel sürpriz ürünlerde geçerli sürpriz kupon fırsatları 
3) Gençlere özel fırsat çarkı kampanyaları 
4) WhatsApp’la hızlı destek imkânı 
5) Ürün favoriledikçe artan indirimler 
6) Bir çok markadan sepette otomatik indirimler
6) Paylaş Kazan ile referans kodunu arkadaşıyla paylaşan ve LCW 18-24’e kaydolmasını sağlayan herkese indirim kuponu 
Ve çok daha fazlası…  

“LCW 18-24” dünyasına katılımınız ne kadar süre ile devam eder? 
18-24 yaş aralığı şartını sağladığınız süre boyunca devam eder. 

“LCW 18-24” dünyasına katılmaya ne zaman hak kazanılır? 
https://www.lcw.com/proje/genc-uyeligi sayfasındaki Şimdi Başvur butonuna tıklayıp üyelik destek chatbot’u üzerinden ya da Whatsapp üzerinden başvuru formunda ismini, soy ismini, telefon numarasını doğum yılını ve TC kimlik numarası ile yaşını başarılı bir şekilde doğrulatan herkes katılmaya hak kazanır. LCW 18-24 üyeliği WhatsApp akışını başlattığınız telefon numarasıyla ilişkilendirilen lcw.com hesabına tanımlanacaktır. 

lcw.com'a üye olmadan verilen siparişlerde programa ait fayda ve kampanyalar için geçerli midir? 
lcw.com'a üye olmadan verilen siparişlerde geçerli değildir. LCW 18-24’e kaydolmak için, lcw.com’a üye olmak ve yaş doğrulaması yaptırmak gerekmektedir. 

“LCW 18-24” kuponları nereden görüntülenebilir? 
Mobil uygulamada kuponlar “Hesabım” --> “İndirimlerim” sayfasından, lcw.com'da da “Hesabım” --> “İndirimlerim” sayfasından görüntülenebilir.  Kuponlar "18-24 Şimdi Tam Yaşı!" başlığı ile yer alır.  

“LCW 18-24” dünyasına katılım ücretli midir ve başvurular nasıl yapılır? 
Katılım koşulları sağlandığı ve başvuru bilgilerin doğrulandığı sürece herhangi bir ücret ödenmeksizin “LCW 18-24” üyeliğine hak kazanılır. Katılım için başvuru formu doldurmak zorunludur. 

“LCW 18-24” fırsatlarından ne zaman yararlanmaya başlanır?
Üyelik destek chatbot’u ya da WhatsApp üzerinden üyelik kayıtlarını ve yaş doğrulamalarını gerçekleştirdikten sonra 7 iş günü içerisinde programın fayda ve kampanyalarından LC WAIKIKI’nin belirlemiş olduğu kampanya koşulları dahilinde faydalanmaya başlarlar.

Kuponların kullanım koşulları nelerdir? 
“LCW 18-24” kuponlarının kullanım koşullarına “Yardım” --> “Sıkça Sorulan Sorular” --> “Kampanyalar” sayfasından ulaşabilirsiniz. Kuponlar sadece lcw.com ve LC WAIKIKI mobil uygulamasından geçerlidir. “LCW 18-24” üyelik hesabı silindiğinde kazanılan ayrıcalıklar kaybedilir. 

“Kargo Bedava” ne zaman kullanılır?
Kargo bedava, başvuru botu ya da WhatsApp üzerinden gerçekleştirilen başarılı üyelik ve yaş doğrulama sonrasında 7 iş günü içerisinde ayda 2 adet olmak üzere ve her ayın son gününe kadar geçerli olacak şekilde müşteri hesaplarına tanımlanır. Kargo bedava, sepette otomatik olarak uygulanır. Kargo bedava alt limitinin altında kalan ilk iki sipariş için geçerlidir. Her ayın ilk iş günü, içinde bulunan ayın son gününe kadar geçerli yeni kargo bedava hesaplara tanımlanacaktır.

“Paylaş Kazan” nedir? 
Başvuru esnasında iletilen referans kodu ile siz de bir arkadaşınızın “LCW 18-24” gençlik programına katılmasına katkı sağlayabilirsiniz. Bu sayede ilettiğiniz referans kodu ile başarılı gerçekleşen doğrulama için ek indirim kuponu kazanma şansı yakalarsınız. Referans kodunu unutanlar, WhatsApp Destek Hattı’ndan yardım alabilir. Bir kişi yalnızca bir kez referans kodu alabilir ve referans kodları tek kullanımlıktır.

TCKN bilgimi paylaşmak istemiyorum. Neden sizinle TCKN bilgimi paylaşıyorum?
TCKN bilgisi, resmi doğrulama için gerekmektedir.
Kişisel verilerinizin gizliliği ve güvenliği bizler için önemli olup, korunması için özen göstermekteyiz. LC Waikiki olarak, kişisel verilerinizi Kanun’a uygun olarak işlemekte ve muhafaza etmekteyiz.
Kişisel verileriniz Kanun’un 4. maddesinde belirlenen genel ilkeler uyarınca, hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun, doğru ve gerektiğinde güncel, belirli, açık ve meşru amaçlar için, işlendikleri amaçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü ve ilgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza edilerek işlenmektedir.
Aydınlatma metninin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.