Yükleniyor...

loading

Kapıda Nakit Ödeme Seçeneği


Kullanım Koşulları
LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş.'nin  web sayfası www.lcw.com’a hoş geldiniz. Lütfen site ve/veya mobil uygulamamızın kullanım şartlarını içeren aşağıdaki maddeleri okuyunuz.
Siteyi ve/veya mobil uygulamayı kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamını taşıyacaktır. LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.
Sitede ve/veya Mobil Uygulamada Yapılan İşlemler, Siparişler ve Sitede ve/veya Mobil Uygulamada Yapılabilecek Değişiklikler
LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. site ve/veya mobil uygulama üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.
LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. sitede ve/veya mobil uygulamada istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site ve/veya mobil uygulama yayınını durdurma ya da site ve/veya mobil uygulama özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir.
Site ve/veya Mobil Uygulama İçeriği
Sitede ve/veya mobil uygulamada bulunan resim, yazı, görsel öğeler, videolar gibi herhangi bir materyal LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş.’ye aittir. LC Waikiki, X-Side ve Southblue markaları LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. adına tescil edilmiş ticari markalarıdır.
Site ve/veya mobil uygulama içeriği tamamen kişisel ve ticari amaçlı olmayan kullanım içindir. İçeriğin kullanılması ya da kullanıcılar tarafından kişisel amaçlı olarak bilgisayarına aktarılması sonucunda içerikle ilgili herhangi dağıtım, kullanım ve yayın hakkı kullanıcıya geçmez.
Sitede ve/veya Mobil Uygulamada Verilen Kişisel Bilgiler
Sitede ve/veya mobil uygulamada vermiş olduğunuz kişisel bilgiler “Gizlilik Uyarısı” bölümünde açıklanan kurallara tabiidir.
Ürün Bilgileri
Sitede ve/veya mobil uygulamada bulunan ürünlerin büyük bölümü Türkiye genelinde ve yurtdışındaki belirli LC Waikiki, X-Side ya da LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş.'ye ait mağazalarda bulunabilir. Bazı ürünler mağazalarda bulunmayıp sadece site ve/veya mobil uygulama üzerinde satılabilir.
Sitede ve/veya mobil uygulamada gösterilen fiyatlar Türk Lirasıdır. LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. sitede ve/veya mobil uygulamada bulunan fiyatlar ile mağazalarında bulunan fiyatlar arasında oluşabilecek farklardan sorumlu değildir. Site ve/veya mobil uygulama üzerinden verilen siparişlerde sitede ve/veya mobil uygulamada sipariş esnasında sipariş özet sayfasında verilen fiyatlar geçerlidir.
Site ve/veya mobil uygulama üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda ilgili yasal mevzuat hükümlerine uygun olmak kaydıyla bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.
Renkler
LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. sitedeki ve/veya mobil uygulamadaki resimlerde ürünlerin renklerini gerçek renklerine en uygun şekilde göstermeyi hedefler. Ancak kullanıcının ekran ayarları, farklı ekran tipleri dolayısı ile oluşabilecek farklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Diğer Sitelere ve/veya Mobil Uygulamalara Verilen Bağlantılar
Sitede ve/veya mobil uygulamada LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş.’nin kontrolünde olmayan sitelere ve/veya mobil uygulamalara bağlantılar yer alabilir. LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. bu sitelerle ve/veya mobil uygulamalarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ya da bu bağlantıların verilmesi LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş.’nin bu siteler ve/veya mobil uygulamalar üzerinde bir onayı ya da yorumu olduğu anlamına gelmez. Bağlantılar sadece kullanıcı kolaylığı ya da bilgi paylaşımı amacı ile verilmiştir.
Fikri Haklar
Sitede ve/veya mobil uygulamada mevcut bulunan bilgiler, görseller ve içerikler LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş.’nin daha önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Tüm Web Sitesi ve/veya Mobil Uygulama içeriği (metin, veri, grafik, görüntü, logolar, düğme simgeleri, veritabanı, tasarım, yazılım ve sair diğer Web Site ve/veya Mobil Uygulama içeriğine ilişkin unsurlar) LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş.’nin fikri ve sınai mülkiyetindedir. Web Sitesinde ve/veya Mobil Uygulamada yer alan bütün yazıların, grafiklerin, görsellerin ve tüm resimlerin her hakkı saklıdır.
Web Sitesi ve/veya Mobil Uygulamada içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.
Üyelikten Çıkarma
LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. işbu sayfa ile ilan edilen Kullanım Şartları’nın ihlalinin tespiti halinde yahut bu ihlaller ile ilgili bir şikayet alınması halinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Kullanıcılar’ın Web Sitesi’ni ve/veya Mobil Uygulamayı herhangi bir biçimde kullanımını engelleyebilir yahut üyelikten çıkarabilir. Bu halde doğabilecek tüm sorumluluk ile, 3. kişiler ve/veya yetkili merciler tarafından LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş.’ye karşı öne sürülebilecek tüm iddia, talep ve/veya ödemeler için LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş.’nin Kullanıcılar’a ferileri ile birlikte rücu hakkı saklıdır.
LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. kendisi tarafından sonlandırılan Kullanıcı hesabına ait her türlü bilgiyi silip silmeme konusunda serbesttir. Kullanıcı silinen ya da muhafaza edilen kayıtlar ile ilgili herhangi bir hak ve/veya tazminat talebinde bulunamaz. Kullanıcı, sona ermeye ilişkin olarak herhangi bir zarar – ziyan ve/veya hangi nam altında olursa olsun herhangi bir tazmin talebinde bulunmayacağını bu haklarından peşinen feragat ettiğini kabul ve beyan eder.