Yükleniyor...

loading

Kapıda Nakit Ödeme Seçeneği

waiwai+

waiwai+ ayrıcalıklar dünyası
lcw.com üyelerine özel fırsatların ve hizmetlerin sunulduğu bir ayrıcalıklar dünyasıdır.

waiwai+ ayrıcalıklar dünyasına kimler katılabilir?
lcw.com ve mobil uygulamasında üyelik hesabı olup katılım koşullarını sağlayanlar WaiWai+ ayrıcalıklar dünyasına katılmaya hak kazanır.

waiwai+ ayrıcalıklar dünyasına katılım koşulları nelerdir?
1) 3 ay içinde* en az 5 siparişle, en az 4.000 TL tutarında sipariş verenler waiwai+ ayrıcalıklar dünyasına katılmaya hak kazanır. *Son 30 günlük süre hariçtir.
2) waiwai+ katılım değerlendirmeleri her ay son 30 gün hariç tutularak 3 ay içindeki gerçekleşen sipariş verileri ile tekrar yapılır. Böylece her ay bu ayracılıkları kazanmaya hak kazanılabilir.
3) 3 ayın sonunda waiwai+ ayrıcalıklarına hak kazananlar tekrar değerlendirilir, aynı koşullara uymaya devam edenlerin katılımları devam eder.

* Son 4 ay içerisindeki son 30 gün hariç bırakılarak ilk 3 aydaki alışveriş tutarı ve sipariş sayısına bakılır. Bunun sebebi yapılacak iadeleri ve iptalleri tutar hesaplamasından ayırmak içindir. Örneğin; Şubat ayı üyelerini belirlemek için Ekim, Kasım ve Aralık ayındaki alışveriş tutarı ve sipariş sayısı dikkate alınır. Ocak ayı siparişleri değerlendirilmez.

waiwai+ ayrıcalıkları nelerdir?
1) Sana özel 3 ay boyunca kullanabileceğin sürpriz indirim kuponlar​ı
2) Özel müşteri destek hattı ile öncelikli hizmet

waiwai+ ayrıcalıklar dünyası katılımı ne kadar süre ile devam eder?
waiwai+ üyelikleri 3 ay boyunca devam eder. Gerekli koşullar sağlandığı sürece üyelikler 3 ayda bir yenilenir.

waiwai+ ayrcalıklar dünyasına ne zaman katılmaya hak kazanılır?
Her ay potansiyel waiwai+ yeni üyeleri için değerlendirmeler yapılır. Gerekli koşulları sağlayanlar değerlendirme yapılan her ay üye olmaya hak kazanabilir.

lcw.com'a üye olmadan verilen siparişler katılım koşulları için geçerli midir?
lcw.com'a üye olmadan verilen siparişlerde kullanılan e-posta adresiyle üyelik hesabı oluşturulduğunda; son 30 gün hariç 3 ayda içinde verilen siparişler dikkate alınır. Bu siparişlere göre katılım koşullarının sağlanıp sağlanılmadığı hesaplanır.

İptal/iade siparişler katılım koşulları için geçerli midir?
Son 30 gün içerisinde bir önceki 3 ayın siparişlerinde yer alan iptal/iade siparişler hariç tutularak geriye kalan siparişler üzerinden bir hesaplama yapılır. Bu sebeple hesaplamaya iptal/iade siparişler dahil değildir.

waiwai+ indirim kuponları nereden görüntülenebilir?
Mobil uygulamada kuponlar Profil --> İndirimlerim sayfasından, lcw.com'da ise Hesabım --> İndirimlerim sayfasından görüntülenebilir.  Kuponlar "waiwai+ indirim kuponu" başlığı ile yer alır. 

waiwai+ ayrıcalıklar dünyasına katılım ücretli midir ve başvurular nasıl yapılır?
Katılım koşulları sağlandığı sürece herhangi bir ücret ödenmeksizin waiwai+ üyeliğine hak kazanılır. Katılım otomatik sağlanır herhangi bir başvuru formu ile sağlanmaz.

Kuponların kullanım koşulları nelerdir?
waiwai+ kuponlarının kullanım koşullarına Yardım --> Sıkça Sorulan Sorular --> Kampanyalar sayfasından ulaşabilirsiniz. Kuponlar sadece lcw.com ve LC WAIKIKI mobil uygulamasından geçerlidir. waiwai+ üyelik hesabı silindiğinde kazanılan ayrıcalıklar kaybedilir.